Sponsorid

Kõige ekstreemsem kontor võidab hunniku vingeid tegevusi, mida saate koos kolleegidega tegema käia. Kogu auhinnapott kuulub ühele parimale videole või pildile. Tegevusi on palju ja nad on kõik väga lahedad. Kes Teist, kuhu läheb ja mida tegema hakkab, selle peate juba ise paika panema.

Auhinnapotis on:

  1. luksuslik majutus Otepääl kahele;
  2. neli 10x treeningkaarti jõusaalis;
  3. adrenaliinirohke kihutamine 8-le;
  4. räätsamatk rabas 5-le;
  5. kanuutamine 3 kanuuga Valklas;
  6. Vabaõhumuuseumi piletid neljale

Eraldi loosime ka välja seikluse 4-le põgenemistoas – selle omanikuks saab üks isikutest, kes kampaaniat Facebookis jagas

 

GMP Clubhotel
Otepääl asuv GMP Clubhotel paneb välja paketi kahele sügishooajal. Paketti kuulub majutus Saku Kuld Sviitis, hotelli jõusaali, panipaiga ja privaatparkla kasutamist. Lisaks ka veel 2 tundi privaatsauna hotelli katusekorruse saunakompleksis. Külastuse aja saate ise valida, peaasi, et oleks sügishooajal, väljaspool eriüritusi ja vabade kohtade olemasolul.

GMP Clubhotel on ainulaadne ja eksklusiivne hotell Otepääl. Pakume parimat majutus- ja toitlustusteenust ajaloolises hoones kauni Pühajärve kaldal. Hotellis saate puhata luksulikult sisustatud mugavates korterites. Majas tegutsevat legendaarset GMP Pühajärve restorani peetakse üheks Lõuna-Eesti parimaks ning stiilseimaks toitlustus- ja meelelahutuskohaks. Restoran on valitud korduvalt Eesti parimate restoranide hulka.

 

Sparta spordiklubi
Sparta spordiklubi kutsub teid trenni. Välja on pandud treeningkaart, millega saab Spartat külastada 10 korda. Neid kaarte on lausa 4tk. Saate kohe mitme kolleegiga koos jõudu koguma minna.

 

LaitseRallyPark
LaitseRallyPargi poolt on auhinnapotti lisatud mõnus adrenaillinipauk. Nimelt saate koos kolleegidega kihutama minna. LaitseRallyPark paneb välja kardisõidu kuni 8-le inimesele.

 Põnev kardivõistlus 8-le! Võitjale auhinnaks kiiruskatse!
Paketis:
– soojendussõit rajaga tutvumiseks 5 min.;
– ajasõit 8 min.;
– finaal esimesele 8-le 8 min.;
– medalid esikolmikule;
– karastusjoogid;
– sõiduvarustus (kombinesoonid, kiivrid, kindad);
– co drive elamus paarisrajal kardisõidu võitjale!
Tutvustav video: https://vimeo.com/84218761

 

360 KRAADI
360 kraadi korraldab räätsamatka Kõrvemaa rabas 5-le inimesele.

Tunnikese autosõidu kaugusel Tallinnast leiab mõnusa looduskauni raba, kuhu saab räätsadega avastama minna seda mida laudteel kohe kindlasti ei koge. Räätsamatkaga saab hakkama igaüks, kes on võimeline tavaliseks jalgsimatkaks. Räätsamatk on eelkõige rahulik liikumine, kus loodusgiid tõlgib looduses nähtu inimkeelde. Tänu räätsadele saab rabas liikuda neis kohtades kus muidu muutuks jalgealune liialt pehmeks. See matk on lahe kogemus, kus saab lahedaid pilte ja hea emotsioon jääb pikaks ajaks hinge!

 

Reimann Retked
Reimann Retked teeb Teile mõnusa kanuuretke Valklas. Kahe tunni jooksul saate hoo sisse ajada kolmele kanuule ja nautida veemõnusid.

 

Eesti Vabaõhumuusem

Eesti Vabaõhumuuseum paneb välja 4 ühekordset piletit muuseumisse. Saad koos kolleegidega päeva jooksul terve Eestimaa ära avastada.

 


 

Tule ja naudi tõelist seiklust! Exit Room paneb välja ärevusterohke paketi 4-le inimesele.
Exit Roomis on mõistatusi täis põgenemistoad, mis pakuvad seiklushuvilistele mänguritele adrenaliini ja põnevust. Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid mõistatusi, et leida väljapääs selleks otstarbeks kujundatud ruumidest.

Tutvustav video siin

Mängud on mõeldud 2-4-liikmelistele võistkondadele ja mängimiseks on piiratud aeg.

Exit Room-i paketti me võitja auhinnapotti ei lisa, selle loosime välja Facebookis kampaaniat jaganud inimeste vahel.

https://www.facebook.com/OfficeChallengers/ – jaga ja võid kuni 3 sõbraga pead murdma minna.

 

TOETAJAD:

SivaIT
Kodulehed ja arendus

 

WOW Events
Kampaania korraldaja